Aktualności

Krajowa Izba Gospodarcza i Amazon zapraszają na szkolenie o e-eksporcie w Bielsku-Białej

21/11/2023

Krajowa Izba Gospodarcza, autor projektu cross-border.pl, Amazon Polska oraz Beskidzka Izba Gospodarcza zapraszają na bezpłatne szkolenie stacjonarne „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”.

 
Szkolenie odbędzie się  4 grudnia, w godzinach od 10:00 do 15:00 w w Hotelu Ibis (ul. Żywiecka 93). Agenda oraz rejestracja → www.cross-border.pl/szkoleniaJeśli jesteś pracownikiem lub właścicielem małej lub średniej firmy w województwie śląskim, posiadającej własną markę lub zajmującą się dystrybucją i realnie rozważasz rozpoczęcie sprzedaży poza granicami Polski w e-commerce oraz zastanawiasz się, w jaki sposób rozpocząć działania sprzedażowe za granicą w swojej firmie ­- to szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie!

 

[ZAPISZ SIĘ]


Podczas szkolenia zdobędziesz odpowiedzi na pytania:

⏩ Jakie są korzyści ze sprzedaży na Amazon i jak postawić pierwsze kroki na tej platformie?
⏩ Jakie możliwości logistyczne oferuje Amazon i z jakich modeli możesz skorzystać?
⏩ Jak zbudować strategie cenową, sprzedażową i marketingową na Amazon?
⏩ Jakie obowiązki prawne czekają Cię w ekspansji zagranicznej.
⏩ Jakie są preferencje europejskich konsumentów online.

Szkolenie będzie prowadzone stacjonarnie przez doświadczonych ekspertów e-commerce, w tym między innymi:

  • Karol Mroziński z Amazon

Zaczynał jako kierownik obszaru otwierając nowe centrum logistyczne Amazon w Sosnowcu, a od lutego 2022 roku jako Key Account Manager w zespole Marketplace zajmuje się pozyskiwaniem i rozwojem nowych sprzedawców na Amazon.

  • Damian Wiszowaty z Gonito

Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito – agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom – producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe zagraniczne rynki.

  • Marcin Tomczak z Ecommerce.Legal

Prawnik, założyciel ecommerce.legal – kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w kompleksowej obsłudze podmiotów z branży e-commerce, w tym zakresie ekspansji. Na co dzień wspiera przedsiębiorców w spełnianiu obowiązków wynikających m.in. z dyrektywy towarowej, cyfrowej oraz Omnibus, przestrzeganiu praw konsumentów oraz w ochronie marki.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Agenda szkolenia oraz formularz rejestracyjny jest dostępny pod linkiem: www.cross-border.pl/szkolenia


Szkolenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Patronem szkolenia jest Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny.


Clipboard01.png (672×378)

Partnerzy: