Aktualności

Inwestycje i rozwój - seminarium w SPNT

23/11/2018

 

Seminarium odbędzie się 7 grudnia br. w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Wojska Polskiego 8 w Sosnowcu. 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców planujących inwestycje.

O roli Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w nowej rzeczywistości opowie wiceprezes KSSE Mateusz Rykała. W czasie spotkania przedstawimy inwestorów w KSSE i Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym.

Dla kogo i gdzie? Jakie kryteria, na jak długo? Te i wiele innych niewiadomych na temat Polskiej Strefy Inwestycji (PSI) odkryje Agnieszka Skręt-Bednarz z EY. Polska Strefa Inwestycji to pomoc publiczna wspierająca nowe inwestycje wprowadzona w czerwcu b.r. ustawą  o wspieraniu nowych inwestycji. O ulgi można starać się od trzech miesięcy. 

O tym jak pozyskać i utrzymać pracownika w ramach PSI opowiedzą Beata Wolska i Mateusz Żydek z firmy Randstad.

Ostatnia część seminarium zostanie poświęcona działalności badawczo-rozwojowej i uzyskiwaniu wsparcia finansowego na ten cel.  

Organizatorami seminarium, oprócz Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego, są Urząd Miasta w Sosnowcu, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 

Szczegółowy program:

9.30 - rejestracja,

10.00 - 10.15 - uroczyste otwarcie i powitanie gości,

10.15 - 10.30 - „Rola KSSE w nowej rzeczywistości” - Mateusz Rykała, wiceprezes KSSE.

10.30 - 12.00 - „Polska Strefa Inwestycji. Jak uzyskać wsparcie finansowe?” - Agnieszka Skręt-Bednarz, Manager EY.

12.00 - 12.15 - Przerwa kawowa.

12.15 - 12.45 - „Polska Strefa Inwestycji. Jak pozyskać i utrzymać pracownika?” Beata Wolska i Mateusz Żydek z firmy Randstad.

12.45 - 13.00 - „Działalność badawczo-rozwojowa - jak uzyskać wsparcie finansowe?” - Agnieszka Skręt-Bednarz, Manager EY.

13.00 - 13.30 - Prezentacja inwestorów KSSE i SPNT.

13.30 - Lunch

 Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: seminarium@arl.org.pl
 
Zapraszamy!

Partnerzy: